Menu

Data publikacji:

Projekt Paintball Żbikowice

Projekt Paintball jest to pole paintballowe w Żbikowicach, miejscowości znajdującej się w gminie Łososina Dolna nieco ponad 20 km od Limanowej i Nowego Sącza.
Miejsce oferuje więcej aktywności niż sam paintball – jest to tylko jedna z dostępnych tam atrakcji. Na miejscu organizowane są różnego rodzaju warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży, gry terenowe oraz zajęcia edukacyjne.

Projekt Paintball prowadzi wiele aktywnych i ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży, organizowane są wycieczki szkolne, ogniska, integracje klasowe a także pikniki rodzinne. Planując wydarzenie z wyprzedzeniem można skorzystać z lokalnego przewodnika, który oprowadzi po okolicy i opowie o pięknym i malowniczym terenie Beskidów i Jeziora Rożnowskiego.

Projekt Paintball to także ciekawe miejsce na organizację wieczoru kawalerskiego, panieńskiego czy urodzin. Na terenie obiektu można rozłożyć namiot, skorzystać z zamków dmuchanych i innych atrakcji. Niektóre z nich wymagają wcześniejszej rezerwacji i kontaktu telefonicznego.

Sprzęt do gry w Paintball jest dostosowany do wieku graczy:
– od 6 lat Gel Blast na żelowe kulki
– od 8 lat – Splat Blaster z małymi kulami z farbą
– od 14 lat i dla dorosłych – Markery na sprężone powietrze.

Gracze w Paintball otrzymują odpowiednie wyposażenie wraz z zestawem do gry. W przypadku gry dla dzieci wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów.
Zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież z okolic Łososiny Dolnej, Jurkowa, Gródka nad Dunajcem, Limanowej, Nowego Sącza i całego Jeziora Rożnowskiego.

Więcej informacji na temat Projekt Paintball można znaleźć na stronie internetowej: https://projektpaintball.pl/ lub przez kontakt telefoniczny pod nr 790 890 600
Adres: Żbikowice 59, 33-314 Łososina Dolna – 20 km od Limanowej/Nowego Sącza