Zapraszamy dzieci w wieku 5-7, 8-10 oraz 11-13 lat na lekcje baletu!
III 17:00-18:00 ⌚️
Koszt: 10zł/h płatne za 3 miesiące z góry na konto Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna ( BS Łososina Dolna: 57 8818 0009 2001 0000 0039 0012) – w przelewie proszę wpisać: ” imię i nazwisko dziecka – balet”
Zajęcia najprawdopodobniej ruszą od 17 marca.
Lekce baletu poprowadzi Wiktoria Zięcina – która pisze o sobie:
“Rozpoczęłam naukę tańca w wieku 3 lat. Przez ostatnie 13 lat poza występami okolicznościowymi brałam udział w różnych zawodach, takich jak m. in.: Ogólnopolski turniej tańca WirDance gdzie zajęłam pierwsze miejsce, Ogólnopolski Festiwal Tańca Białowieski Dance Show, w którym z ponad dwustu osobowej konkurencji z całej Polski zostałam wyłoniona jako Pierwsza Osobowość Taneczna, oraz zajęłam pierwsze miejsce w kategorii Solo Balet 16+. Reprezentowałam również Polskę na turnieju w Bułgarii, gdzie również stanęłam na podium jako solistka, natomiast kwartet, w którym miałam zaszczyt tańczyć zdobył Grand Prix następnej edycji tego Festiwali, która odbywała się w Zakopanem. Dostałam się również do finałów Mistrzostw Świata Dance World Cup zdobywając trzecie miejsce w Polsce podczas krajowych eliminacji.”