Menu

Data publikacji:

FERIE ZIMOWE 2023 ZA NAMI!

Podczas ferii zimowych 2023 w naszym Centrum Kultury mieliśmy wiele wspaniałych zajęć, które dostarczyły dzieciom i młodzieży niezapomnianych wrażeń i umożliwiły rozwijanie swoich zainteresowań.
Wśród naszych propozycji znalazła się półkolonia kosmiczna, podczas której uczestnicy mieli okazję poznać tajniki astronomii, astronautyki
i kosmologii. W związku z ogromnym zainteresowaniem zorganizowaliśmy dwa turnusy!
Młodzież i dorośli mogli skorzystać ze specjalnej strefy chillout’u w której dostępne są różnego rodzaju gry.
Miłośnicy tańca mieli do wyboru dwa style: hip hop i jazz. W ramach zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, uczestnicy doskonalili swoje umiejętności i poznawali nowe choreografie. Ponadto, dla tych, którzy lubią wyzwania i niebanalne formy ruchu, przygotowaliśmy także zajęcia z aerial hop.
Miłośnicy sztuk plastycznych mogli uczestniczyć w warsztatach artystycznych, podczas których poznawali różne techniki i materiały malarskie oraz tworzyli kreatywne ozdoby i dekoracje.
Dla fanów robotyki mieliśmy przygotowane warsztaty, na których uczestnicy poznawali podstawy programowania i konstruowania robotów.
Wśród naszych propozycji znalazły się także zajęcia muzyczne, w tym lekcje śpiewu, gra na skrzypcach, zespół muzyczny pod kierownictwem Łukasza Pachla, młodzieżowa grupa wokalna, warsztaty muzyczne. Dzięki temu, każdy miał możliwość rozwijania swojego muzycznego talentu i odkrywania nowych możliwości.
Cieszymy się, że mogliśmy zaoferować tak różnorodny i interesujący program na ferie zimowe i już teraz zapraszamy do naszego Centrum Kultury na kolejne wydarzenia, a wśród nich gminny konkurs wokalno-instrumentalny “Talent Start”, do którego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć wiedzę na temat pracy na scenie oraz występów przed publicznością.
Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 10 marca, więc zachęcamy do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu i dołączenia do naszej społeczności kulturalnej. Będzie to kolejna okazja do rozwijania swojego talentu oraz poznania nowych ludzi i pasjonatów sztuki.