Menu

Data publikacji:

Łososińskie Święto Plonów z koncertem Eleni

Data wydarzenia: 4 września, 2022
W niedzielę, 4 września, zapraszamy na Łososińskie Święto Plonów z koncertem Eleni. Już od godz. 13:30 będziemy gromadzić się na placu przed Centrum Kultury i witać grupy dożynkowe.
Część dziękczynną rozpoczniemy Mszą św. o godzinie 14:00 w Kościele parafialnym w Łososinie Dolnej. Po zakończeniu Mszy św. nastąpi uroczysty przemarsz i oficjalne otwarcie dożynek!
Program wydarzenia obfituje w wiele atrakcji. Podczas Łososińskiego Święta Plonów wystąpią:
✅ Parafialno – Gminna Orkiestra Dęta w Łososinie Dolnej
✅ZF “Wieśpnioki”
Jak co roku odbędzie się Konkurs Wieńca Dożynkowego, tradycyjny jarmark smaków i rękodzieła, a na najmłodszych będą czekać dmuchane zjeżdżalnie i animacje.
Będziemy mieli przyjemność przekazać stroje ludowe (o łącznej wartości 150 tys. zł.) Zespołowi Regionalnemu Jakubkowianie oraz KGW Stańkowa. Zadanie to jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.
A o godzinie 20:30 wystąpi gwiazda wieczoru Eleni! 🎤🎼
Chociaż świat nie jest już taki jak za czasów naszych rodziców, czy naszych dziadków to jednak ziarno każdego roku tak samo wpada w ziemię i wydaje plon.🌱 Zadbajmy aby ten wspólny czas był czasem radości, dziękczynienia i nadziei.
Wstęp wolny. Zapraszamy!
Plakat Łososińskiego Święta Plonów, w tle żółte zboża i zdjęcia występujących artystów