Menu

Data publikacji:

Kolejne kino plenerowe w Łososinie Dolnej

Data wydarzenia: 10 sierpnia, 2023
Zapraszamy na nową porcję filmowych emocji!
Rozpoczynamy ten tydzień ogłoszeniem o kolejnej odsłonie naszego letniego kina plenerowego. Tym razem spotykamy się w czwartek, 10 sierpnia, w Łososinie Dolnej.
  • O godzinie 20:00, dla najmłodszych widzów, animacja – “Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”. To opowieść, która zabierze dzieci w świat przygód, tajemnic i wyjątkowych bohaterów.
  • Natomiast o 21:30 czas dla tych nieco starszych, gotowych na odrobinę śmiechu i rozrywki. “A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” to komedia, która rozbawi Was do łez.
Abyście mogli cieszyć się letnim wieczorem w pełni, przygotowaliśmy dla Was 100 wygodnych leżaków. Nie zapomnijcie jednak zabrać ze sobą kocyków, ponieważ z doświadczenia wiemy, że liczba chętnych przewyższa nasze najśmielsze oczekiwania.
Fundacja Dzień Dziecka zadba w tym dniu o słodkie smakołyki oraz popcorn.
Wstęp jest wolny, tak więc zachęcamy Was do zaproszenia rodziny, przyjaciół i wszystkich, którzy chcieliby spędzić tę wyjątkową noc wśród filmowych inspiracji. Do zobaczenia!
Niebieski Plakat letniego kina plenerowego, białe i żółte litery. Kino odbędzie się 10 sierpnia w Łososinie Dolnej. 20:00 film dla dzieci Kurozając o 21:30 komedia " A oni dalej grzeszą dobry Boże". W tle grafiki z filmów.