Menu

Data publikacji:

Katarzyna Wikar – rękodzieło

Mówi o sobie, że w życiu pełni kilka bardzo ważnych ról – jest szczęśliwą mamą Hani oraz Mani, kochaną i kochającą żoną Mirka oraz spełniającą się kobietą. Pośród wielu obowiązków, które na co dzień wykonuje, stara się odnajdywać czas na to, by realizować swoje pasje, swoje cele, dbać o swoje ciało oraz duszę.

Kiedy tylko nadarza się okazja sięga po notatnik, w którym zapisuje przemyślenia i spostrzeżenia, ubiera je w odpowiednie słowa i tworzy swoją małą poezję.  To niezwykły sposób, by przekazywać swoje emocje, jak również te, które towarzyszą innym ludziom.

Pisze również bajki dla swoich córek, w których przemyca życiowe mądrości.

Uwielbia rękodzieło.  Nieustannie podziwia prace innych ludzi, ich precyzję, pomysłowość i serce wkładane w to, co robią. Kiedy tylko może sama korzysta z niektórych technik rękodzielniczych i tworzy prace, którymi obdarza innych, bądź dekoruje swój dom. Patchworkowe i reliefowe pisanki, decoupage’owe  bombki z plastrów drzewa czy materiałowe choinki 3D, to tylko niektóre z dekoracji, które udało jej się stworzyć.

Swoimi pomysłami dzieli się na stronie internetowej http://www.katarzynawikar.pl/ oraz fanpage ’u na Facebooku oraz Instagramie:  katarzynawikarblog.

Zarówno strona jak i fanpage powstały z myślą o innych, aby dzielić się wiedzą, pomysłami  oraz inspirować. Znajdziesz tam nie tylko rękodzieło które tworzy, ale również artykuły oraz inspiracje modowe, kulturowe, rodzicielskie czy kulinarne.

Można śmiało powiedzieć, że Pani Kasia jest plannerką, organizatorką i nieustanną wojowniczką.