Menu

Data publikacji:

Gminny Konkurs Wokalno-instrumentalny Talent Start 2023 już za nami

koncerty w CKiP konkurs wokalno-instrumentalny talent start
Gminny Konkurs Wokalno-instrumentalny Talent Start 2023 już za nami. Czas więc na małe podsumowanie. W tym roku konkurs był podzielony na 2 etapy:
I Przesłuchania wstępne- odbyły się 15.03.2023 i trwały do późnych godzin popołudniowych. Na scenie wystąpiło około 100 uczestników. W tym miejscu dziękujemy naszym jurorom za trud w ocenianiu wszystkich występów. Bez ich ciężkiej pracy i doświadczenia, konkurs nie mógłby się odbyć.
II Koncert laureatów – odbył się 17.03.2023 i podczas niego wystąpili zdobywcy pierwszych trzech miejsc z każdej kategorii, wręczono nagrody rzeczowe, wyróżnienia oraz pamiątkowe dyplomy dla wszystkich młodych artystów.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu, kto wziął udział w naszym konkursie. To były niesamowite chwile pełne talentów i wspaniałej muzyki. Tak wielka liczba uczestników pokazuje jak wiele utalentowanych ludzi jest wokół nas.
Na koniec, chcielibyśmy zaprosić wszystkich do udziału w naszym konkursie w przyszłym roku. Będzie to kolejna wspaniała okazja, aby pokazać swoje talenty i spotkać się z innymi miłośnikami muzyki.
Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia w przyszłym roku!