Menu

Data publikacji:

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim dla klubów sportowych

Zadanie pn. “Sportowa integracja”, złożone przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, dotyczące zakupu strojów dla Klubów Sportowych działających w naszej gminie, zostało zakwalifikowane do tegorocznego głosowania w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Wartość tego zadania to aż 100 000 zł.
Jak co roku mieszkańcy Małopolski oddają głos na wybrane zadanie i decydują, kto otrzyma dofinansowanie. Głosowanie rozpoczyna się 15 maja i potrwa do 18 czerwca.

Jest to zadanie regionalne – Region Małopolska Południowa (uprawnionymi do głosowania są osoby, które ukończyły 16 lat a ich miejscem zamieszkania jest powiat nowosądecki, m. Nowy Sącz,  powiat gorlicki, limanowski, nowotarski lub tatrzański)

KOD ZADANIA: MPD 39

NAZWA ZADANIA: SPORTOWA INTEGRACJA

Do tej pory, dzięki zaangażowaniu społeczności lokalnej, udało nam się zrealizować trzy zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego (zakup instrumentów i strojów dla Orkiestry Dętej w Łososinie Dolnej, zakup instrumentów dla Orkiestry w Tęgoborzy, zakup strojów dla Grupy Tamburmajorki Łososina Dolna, zakup strojów dla Zespół Regionalny Jakubkowianie, zakup strojów dla KGW Stańkowa) za łączną kwotę 400 000 zł.

DO POBRANIA KARTA:

KARTA DO GŁOSOWANIA