Menu

Zajęcia płatne

Zajęcia muzyczno-ruchowe dla rodziców i dzieci do 4 lat

Zachęcamy rodziców wraz ze swoimi pociechami do udziału w zajęciach muzyczno – ruchowych. Zajęcia przeznaczone są dla najmłodszych. Umuzykalniające ćwiczenia i zabawy ruchowe ze śpiewem to świetny sposób na rozwój dziecka w wielu aspektach. Muzyka wraz z towarzyszącym jej ruchem wyzwala u dzieci większe zainteresowanie otaczającym światem. Wspólne działanie w prostym tańcu i muzyce rozwija także pozytywne zachowania i współdziałanie w grupie.

Zajęcia prowadzi Aleksandra Sowa – absolwentka Instytutu Muzyki, magister edukacji muzycznej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Uczęszczała do Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie, gdzie otrzymała tytuł zawodowy muzyka instrumentalisty o specjalizacji: fortepian.

W trakcie studiów pracowała z licznymi zespołami wokalnymi. Wśród nich znajduje się Katedralny Chór Chłopięco-Męski Pueri Cantores, gdzie dwa lata z rzędu brała udział w wakacyjnych obozach wokalnych jako instruktor muzyczny.
Przez 3 lata zdobywała doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. W szkole wokalnej prowadziła zajęcia z akompaniatorem. Obok Danuty Błażejczyk, Anny Czenczek, Tomasza Steciuka oraz Tomasza Filipczaka prowadziła X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzowskie Warsztaty Piosenkarskie, gdzie dzieci i młodzież rozwijała swoje talenty. Obecnie nauczyciel muzyki w szkole podstawowej, rytmiczka w przedszkolu oraz nauczyciel gry na fortepianie dla amatorów.

instruktor

Aleksandra Sowa

termin

Wtorek:

godz. 16:00-16:45

cena

40 zł/miesiąc