Menu
dla dzieci dla młodzieży

Zajęcia płatne

Jazz z elementami gimnastyki artystycznej

Jazz z elementami gimnastyki artystycznej to połączenie tańca z gimnastyką oraz pracą ze wstążką. Uczenie się i wykonywanie ćwiczeń wzmacniających, rozciągających oraz zwiększających gibkość, ma na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Zajęcia te wszechstronnie rozwijają wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną. Pozytywnie wpływają na rozwój psychoruchowy, kształtując osobowość, odpowiedzialność oraz umiejętność współdziałania w grupie.

Instruktor: Justyna Dobosz – pedagog, trener szkoleniowiec, instruktorka tańca, fitness, stretchingu, rytmiki, odnowy biologicznej oraz trener personalny. Specjalizuje się w tańcu jazzowym oraz gimnastyce, a także w prowadzeniu animacji tanecznych. Od dziecka związana ze sportem. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć sportowych – nie tylko tanecznych (na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej). Każdego uczestnika pragnie zachęcić do aktywności, wskazać mu drogę, uwolnić jego fantazję, pokazać, że potrafi. Podczas tańca świetnie się bawi co przekłada się na odczucia i zaangażowanie uczestników. Uwielbia zarażać uśmiechem i pogodą ducha.
Najwyższe osiągnięcia sportowe:
1. miejsce – Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu – kategoria: Cheer Mix
1. miejsce – International Polish-Open Martial Arts Tournament – kategoria: FMF
2. miejsce – International Polish-Open Martial Arts Tournament – kategoria: SSF
2. miejsce – Puchar Polski Kickboxingu – kategoria: Formy bez broni.

Jazz z elementami gimnastyki artystycznej – 150 zł za 3 miesiące – Uwaga! Płatne bezpośrednio na konto instruktora: JustDance Justyna Dobosz,

nr rachunku 07 1870 1045 2083  1063 4988 0001;

instruktor

Justyna Dobosz

termin

Czwartek
15:30-16:25 – pierwsza grupa (5-7 lat)
16:30-17:25 – druga grupa
17:30-18:25 – trzecia grupa

18:30-19:25 – czwarta grupa

cena

150 zł/ 3 m-ce