Menu

Zajecia bezpłatne

Chór dziecięcy

Zachęcamy do zapisów do chóru dziecięcego, działającego przy Centrum Kultury. Próby będą odbywały się we wtorki o godz. 17:00.
Zajęcia prowadzi Aleksandra Sowa – absolwentka Instytutu Muzyki, magister edukacji muzycznej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Uczęszczała do Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie, gdzie otrzymała tytuł zawodowy muzyka instrumentalisty o specjalizacji: fortepian.
W trakcie studiów pracowała z licznymi zespołami wokalnymi. Wśród nich znajduje się Katedralny Chór Chłopięco-Męski Pueri Cantores, gdzie dwa lata z rzędu brała udział w wakacyjnych obozach wokalnych jako instruktor muzyczny.
Przez 3 lata zdobywała doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. W szkole wokalnej prowadziła zajęcia z akompaniatorem.
Obok Danuty Błażejczyk, Anny Czenczek, Tomasza Steciuka oraz Tomasza Filipczaka prowadziła X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzowskie Warsztaty Piosenkarskie, gdzie dzieci i młodzież rozwijała swoje talenty. Obecnie nauczyciel muzyki w szkole podstawowej, rytmiczka w przedszkolu oraz nauczyciel gry na fortepianie dla amatorów.
Sześć dziewczynek w świątecznych strojach stojących na scenie, niebieskie tło

instruktor

Aleksandra Sowa

termin

wtorek 17:00-18:00