Menu

Data publikacji:

Wycieczka KGW do Ciechocinka, Torunia i Lichenia

W miniony weekend członkinie Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Łososina Dolna uczestniczyły w wyjątkowej wycieczce, która obejmowała wizyty w Ciechocinku, Toruniu i Licheniu. Każdy dzień tej podróży dostarczył nam niezapomnianych wrażeń i wzbogacił nasze doświadczenia.
Nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od słynnych tężni solankowych w Ciechocinku. Ten unikalny obiekt, będący symbolem uzdrowiska, oczarował nas swoim majestatem i niezwykłym klimatem. Spacer po parku zdrojowym oraz chwila relaksu wśród zdrowotnych oparów solanki były doskonałym początkiem naszej wycieczki.
Drugi dzień spędziliśmy w Toruniu, mieście Mikołaja Kopernika i słynnych pierników. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od historycznego centrum miasta, które zachwyciło nas swoją architekturą i atmosferą. Następnie odwiedziliśmy dom Mikołaja Kopernika, gdzie mieliśmy okazję poznać życie i dokonania tego wybitnego astronoma. Kolejnym punktem programu było Planetarium, które wywarło na nas ogromne wrażenie. Pokaz astronomiczny przeniósł nas w odległe zakątki wszechświata, dostarczając nam niezapomnianych przeżyć.
Ostatni dzień naszej wycieczki spędziliśmy w Licheniu. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Licheńskiej Bazyliki, jednego z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych w Polsce. Oprócz zwiedzania, miałyśmy również okazję wziąć czynny udział w modlitwach, co było dla nas głębokim i duchowym przeżyciem. Atmosfera tego miejsca, jego piękno i spokój, na długo pozostaną w naszej pamięci.
Wycieczka była dla nas nie tylko okazją do zwiedzania pięknych miejsc, ale także do spędzenia czasu w miłym towarzystwie, nawiązywania nowych znajomości i dzielenia się doświadczeniami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach.