Menu

Data publikacji:

Warsztaty wokalno-aktorskie z Karoliną Gwóźdź

Lubisz śpiewać? Chciałbyś popracować nad swoim głosem i zdolnościami aktorskimi? Interesuje Cię jak wygląda przygotowanie spektakli teatralnych? A może chciałbyś się dowiedzieć na czym polega praca w studiu dubbingowym lub planie filmowym?

Na te, i na wszelkie inne pytania, będziemy szukać odpowiedzi na WARSZTATACH WOKALNO – AKTORSKICH prowadzonych przez Karolinę Gwóźdź – aktorkę i wokalistkę, pochodzącą z Rożnowa, obecnie występującą na największych scenach teatrów muzycznych w Polsce. Jej głos możemy usłyszeć w wielu polskich wersjach filmów i seriali.
Karolina jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie i podczas wakacyjnych warsztatów podzieli się praktyczną wiedzą, która pomoże Wam stawiać pierwsze kroki w karierze muzyczno-aktorskiej, rozwinie warsztat wokalny, a przede wszystkim będzie świetną zabawą!
Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca na adres email karolinagwozdz7@gmail.com, telefonicznie: 733 154 922 lub bezpośrednio w sekretariacie Centrum Kultury i Promocji w Łososinie Dolnej.
Zapraszamy serdecznie!