Menu

Data publikacji:

Spektakl świąteczny i spotkanie z Mikołajem

W poniedziałek 4 grudnia odbył się spektakl  “Kopyta w Górę”, w wykonaniu Teatru Kultureska, który dzięki świątecznej oprawie scenicznej (scenografii i kostiumom), autorskiej muzyce i fabule –  wprowadził widzów w prawdziwie mikołajkową atmosferę. Przedstawienie zakończyło się niezapomnianym spotkaniem ze św. Mikołajem! W tym dniu Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna odwiedziły  dzieci ze szkół z terenu gminy Łososina Dolna, a były to:

– Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej

-Szkoła Podstawowa w Rąbkowej

-Szkoła Podstawowa im. mjra Pilota Jerzego Iszkowskiego w Tęgoborzy

-Szkoła Podstawowa im. Św. Świerada w Witowicach Dolnych

-Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Żbikowicach

Dzieci ubrane w czerwone stroje i czapki z niecierpliwością oczekiwały na moment, kiedy Święty Mikołaj wręczy im upragnione prezenty. Czekając zaśpiewały wcześniej przygotowaną piosenkę, zatańczyły tanecznym krokiem, głośno wołając “Mikołaju, Mikołaju”.  Kiedy wreszcie nadszedł ten moment na sali widowiskowej było gwarnie, a na twarzach wszystkich obdarowanych dzieci malowała się ogromna radość i zadowolenie.

Mamy nadzieję, że zarówno obejrzany spektakl jak i spotkanie z tym wyjątkowym Gościem z długą białą brodą dostarczyło dzieciom niezapomniane przeżycie.