Menu

Data publikacji:

Premiera książki Profesora Bolesława Farona

W dniu 25 maja, w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, miało miejsce wyjątkowe spotkanie poświęcone twórczości poetyckiej i promocji najnowszej książki Profesora Bolesława Farona. Na spotkanie zaproszone zostały poetki: pani Irena Pławiak, pani Agnieszka Kosecka oraz pani Marcelina Koncewicz. Profesor osobiście poprowadził spotkanie, przedstawiając swoje dotychczasowe działania oraz najnowszą publikację “Nowe wiersze poetów sądeckich. Biogramy, teksty, komentarze. Antologia”, wydaną przez Wydawnictwo Edukacyjne.
W trakcie spotkania nasze poetki zaprezentowały swoją twórczość, czytając wybrane wiersze. Wspomniana została także twórczość pani Kazimiery Janczy, której niestety nie mogliśmy gościć osobiście. Spotkanie odbyło się w przyjemnej, kameralnej atmosferze, a obecni goście mogli nabyć książki z dedykacją samego Profesora.
O oprawę muzyczną zadbała pani Katarzyna Sasak, która stworzyła doskonałe tło dla dyskusji i wartościowych rozmów.
Serdecznie dziękujemy Profesorowi za spotkanie. Dziękujemy również naszym wspaniałym poetkom – to dzięki Waszej twórczości mamy możliwość organizacji i udziału w takich inspirujących wydarzeniach. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z twórczością Profesora Bolesława Farona oraz naszych lokalnych poetek. To niesamowite doświadczenie, które otwiera nas na piękno słowa i inspiruje do odkrywania nowych emocji.

na stole stoi wazon z bzem oraz książkaNa scenie siedzące osoby , mężczyzna czyta książkęNa scenie przemawia mężczyzna w tle siedzi kobietasala z siedzącymi przy stolikach ludźmi, w tle scena na której siedzą ludziena stole leżą poukładane w rzędzie książkiNa scenie przemawia kobietapianistka gra na pianiniena scenie odbywa się podpisywanie przez mężczyznę swojej książki w kolejce czekają kobietyNa scenie mężczyzna prezentuje obraz w ramce