Menu

Data publikacji:

Łososińskie Święto Plonów – Zaproszenie skierowane do Wystawców i Sponsorów

Z wielką radością pragniemy zaprosić Państwa do współtworzenia jednego z najważniejszych wydarzeń naszej Gminy – Łososińskiego Święta Plonów, które odbędzie się 3 września. Ten kolorowy i radosny dzień będzie obfitował w wiele atrakcji, zgromadzi mieszkańców Gminy Łososina Dolna oraz licznych gości. Program imprezy będzie pełen barwnych występów artystów i zespołów regionalnych, zakończonych koncertami Ewy Nowel, Kapeli Górole oraz Oskara Cymsa.

Drodzy Wystawcy i Sponsorzy, Wasza obecność na Łososińskim Święcie Plonów jest dla nas niezwykle istotna. Dzięki Państwa wsparciu, możemy tworzyć uroczystość, która łączy tradycję z nowoczesnością, jednocząc społeczność w radosnym świętowaniu.

Proponujemy Państwu wsparcie naszej inicjatywy poprzez współpracę i zaangażowanie. Będzie to doskonała okazja do promocji i reklamy Waszej działalności, a także do nawiązania kontaktów w lokalnym środowisku.

Serdecznie dziękujemy również wszystkim tym, którzy wspierali nas w latach ubiegłych. Wasza pomoc była nieoceniona i przyczyniła się do sukcesu naszych dotychczasowych przedsięwzięć.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz omówienia szczegółów dotyczących współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny: 518307133 lub 508421292.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do naszej kulturalnej rodziny.

Pismo przewodnie do Sponsorów

Wykaz sponsorów Łososińskiego Święta Plonów w tle logo CKIP i kłosy zbóż