Menu

Data publikacji:

Letnie Kino Plenerowe w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna

Wczoraj mieliśmy niezapomnianą przyjemność zorganizować wyjątkowe wydarzenie – letnie kino plenerowe przy naszym Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna!

W scenerii magicznego zachodzącego słońca, zaprezentowaliśmy dwa emocjonujące seanse filmowe: jeden dla najmłodszych widzów, pełen uśmiechu i przygód, oraz drugi dla dorosłych, gwarantujący dawkę niezapomnianych wrażeń i rozrywki.

Atmosfera była niesamowita, a energia naszej społeczności sprawiła, że to wydarzenie było naprawdę wyjątkowe! Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, aby spędzić z nami ten wspaniały wieczór i cieszyć się kinem pod gwiazdami.

Jeśli ktoś z Was nie mógł być z nami wczoraj, nie martwcie się! Kolejny pokaz odbędzie się już 26 lipca w Tęgoborzy.  Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć magii letniego kina pod otwartym niebem!

A dla tych, którzy chcieliby powrócić do naszego Centrum Kultury, zapraszamy na kolejny pokaz 10 sierpnia. To będzie prawdziwa uczta filmowa!

Dziękujemy, że jesteście z nami i tworzycie tę niezwykłą atmosferę kulturalnych spotkań. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Fot. Dominik Dziedzic