Menu

Data publikacji:

Konkurs tańca “Let’s Dance”

Konkurs tańca “Let’s Dance”, organizowany przez JustDance Justyna Dobosz oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, odbył się 1 czerwca 2023 roku i był niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich miłośników tańca. Spotkanie rozpoczęła Monika Sowa – Dyrektor CKiP, która przywitała wszystkich zebranych oraz Justynę Dobosz, która wprowadzała publiczność w świat magicznej sztuki tanecznej. Konkurs podzielono na V kategorii, a na scenie wystąpiło łącznie 65 utalentowanych uczestniczek. To właśnie one były głównymi bohaterkami wieczoru, prezentując swoje umiejętności i pasję w formie pięknych układów i własnych choreografii. Emocje unosiły się w powietrzu, atmosfera była niesamowita, pełna energii i entuzjazmu. Każdy taniec był wyjątkowy i przyciągał uwagę widzów, którzy byli zachwyceni talentem i wirtuozerią występujących. Po zakończeniu konkursu jury wyłoniło laureatki w poszczególnych kategoriach.
I kategoria:
I miejsce Katarzyna Poręba
II miejsce – Aleksandra Fedko
III miejsce – Barbara Więcek, Weronika Sułkowska
II kategoria – duety:
I miejsce – Emilia Lach i Milena Hajduga
II miejsce- Zuzanna Puławska i Julia Szewczyk
III miejsce – Hanna Wikar i Maria Wikar
III kategoria:
I miejsce – Liliana Kowalik
II miejsce – Karolina Górka
III miejsce – Zofia Bryniak
IV kategoria:
I miejsce – Oliwia Igielska
II miejsce – Łucja Zbozień
III miejsce – Nikola Laciuga
V kategoria:
I miejsce – Sabina Maciaś
II miejsce – Aleksandra Kret
III miejsce – Iga Chrustowicz
Po ogłoszeniu wyników nastąpiło wręczenie medali, dyplomów oraz nagród. Justyna Dobosz oraz Dyrektor CKiP Monika Sowa skierowały podziękowania dla wszystkich uczestników podkreślając ich niezwykły talent i determinację oraz do rodziców dziękując za współpracę.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!!!
na scenie stoją dwie kobiety, jedna przemawia do mikrofonuna scenie stoją dwie kobiety jedna trzyma bukiet czerwonych różna scenie dziewczyna w pozie tanecznejna scenie dziewczyna w pozie tanecznejna scenie dwie dziewczynki w pozie tanecznejna scenie dziewczyna w pozie tanecznejna scenie dziewczyna w pozie tanecznej ze wstążkąna scenie dziewczyna w pozie tanecznejna scenie dziewczyna w pozie tanecznej