Menu

Data publikacji:

Konkurs fotograficzny!

Stowarzyszenie “Dolina Inicjatyw” oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Gmina Łososina Dolna Okiem Eko-OBIEKTYWU”. Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do każdej osoby zainteresowanej fotografią. Głównym celem konkursu jest zwrócenie uwagi na piękno natury, środowiska, otoczenia w którym żyjemy (Gmina Łososina Dolna, Pogórze Rożnowskie, Beskid Wyspowy) ale też na działania które niszczą przyrodę/otoczenie (np. dzikie wysypiska śmieci, zaniedbane tereny).

Warunkiem udziału w Konkursie jest:
a. wykonanie i przesłanie sześciu fotografii na zasadzie kontrastu (trzech fotografii, poprzez które zaprezentowane zostanie piękno Gminy Łososina Dolna/ regionu/przyrody/otoczenia oraz trzech na których można odnaleźć niepożądane działania: zaniedbane tereny/ dzikie wysypiska śmieci/ negatywną działalność człowieka i jej wpływ na otoczenie).
b. przesłanie czytelnie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (oryginał lub skan).

Szczegóły konkursu w regulaminie.

Na zgłoszenia czekamy do 4 listopada 2022 r.

Konkurs fotograficzny pn. GMINA ŁOSOSINA DOLNA OKIERM EKO-OBIEKTYWU realizowany jest w ramach projektu pn. Kreatywna inicjatywa kulturalna. Sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

logotypy projektu NOWEFIO

Regulamin:

REGULAMIN konkursu fotograficznego

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Plakat informujący o konkursie fotograficznym, w tle dwójka dzieci z aparatem