Menu

Data publikacji:

Wakacje 2020 – ruszają zapisy na zajęcia!

Wakacje to dla wielu z nas wyczekany czas 🌞🌞🌞. Mimo przeszkód związanych ze stanem epidemicznym, przygotowaliśmy dla Was różnego rodzaju zajęcia i warsztaty z dodatkiem zabaw i konkursów🙂. Makrama, ceramika, pouring, origami, teatr, taniec, skaczące szczudła, warsztaty krawieckie, kulinarne, fotograficzne, sportowe czy zajęcia umuzykalniające to tylko niektóre letnie propozycje. Osoby (zarówno dzieci jak i dorośli), które spędzą wakacje w Gminie Łososina Dolna z pewnością nie będą się nudzić, bo oferta jest szczelnie wypełniona różnorodnymi atrakcjami🎭🎨🤸‍♀️🎻📷🎈.

Zajęcia w okresie wakacyjnym są bezpłatne (wyjątek warsztaty robotów) i będą się odbywały w trzech lokalizacjach: Łososinie Dolnej, Tęgoborzy i Łękach. Poniżej znajdziecie harmonogramy (różne dla różnych miejsc). Zwróćcie uwagę, że w każdym tygodniu są inne propozycje zajęć. Zachęcamy i zapraszamy!

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona. Aby się zapisać, należy najpierw zapoznać się z dokumentami zamieszczonymi na stronie CKIP: regulamin, procedura bezpieczeństwa, oświadczenia. Zapisy trwają do 02.07.2020 r.! Zapisów można dokonywać osobiście w CKIP, telefonicznie: 184448078 lub mailowo: ckip@lososina.pl

*harmonogram zajęć w Łękach będzie dostępny w połowie lipca

3456

 

harmonogramy-wakacje-2020

DO POBRANIA:
Harmonogram zajęć i warsztatów w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna
Harmonogram zajęć i warsztatów w Domu Strażaka w Tęgoborzy
Regulamin zajęć i warsztatów wakacyjnych
Zgoda na udział dziecka w zajęciach i warsztatach oraz przetwarzanie danych osobowych
Oświadczenie – niepełnoletni uczestnik zajęć
Oświadczenie – pełnoletni uczestnik zajęć
Procedura bezpieczeństwa