Menu

Data publikacji:

Pierwsze urodziny Klubu Nauczyciela „Po lekcjach”

Minął rok, wiele ciekawych spotkań – wspólne pasje. Tak można w skrócie podsumować rok działalności Klubu Nauczyciela „Po lekcjach”. „Roczek” świętowano uroczyście i wesoło! Wśród przybyłych gości był Wójt Gminy Łososina Dolna –Pan Andrzej Romanek, Dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna – Pani Monika Sowa oraz Pani Lidia Adamczyk.

dsc_0861

Po krótkim podsumowaniu działalności klubu, wspomnieniach uwiecznionych na afiszach i zdjęciach, rozkrojono tort urodzinowy, który rozpoczął prawdziwe święto. Na scenę wkroczyli „niespodziewani” goście, aby umilić wspólnie spędzony czas muzyką i śpiewem na ludową nutę! Jak tu nie porwać się do tańca, kiedy przygrywają muzycy z Zespołu Regionalnego „Jakubkowianie” na czele z Panem Sławomirem Bryniakiem.

„Wspólne zainteresowania, poglądy i pasja… wiele nas łączy”- mówią klubowicze, podkreślając motto Klubu  „Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia”. Na te pierwsze urodziny… życzymy sobie – Nauczycielom,- członkom Klubu „Po lekcjach”, nie gasnącego zapału, sukcesów oraz… wielu kolejnych lat współpracy i wzajemnego wsparcia, jakie daje uczestnictwo w naszych spotkaniach”.

Wszyscy uczestnicy urodzinowego spotkania otrzymali również w prezencie ostatnio wydaną przez CKiP pozycję książkową „Wspólnie o naszym dziedzictwie”, śpiewnik i płytę „Melodie z łososińskiej ziemi płynące”.

ZAPRASZAMY NA FOTORELACJĘ.