Menu

Data publikacji:

Małopolskie Orkiestry Dęte 2020

W tych trudnych czasach miło nam poinformować, że pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 7000, 00 zł w ramach otwartego konkursu ofert pn. „Małopolskie Orkiestry Dęte 2020”. Środki będą przeznaczone na realizację warsztatów muzycznych oraz zorganizowanie koncertu świątecznego transmitowanego on-line.
 a
I choć cieszymy się, że pozyskaliśmy dodatkowe fundusze czujemy lekki niedosyt, że nie spotkamy się razem w naszej sali widowiskowej. To właśnie występy połączone z energią publiczności decydują o wyjątkowości wydarzenia.
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, także mieliliśmy okazję zorganizować warsztaty i koncert w ramach tego konkursu. Efekty można było zobaczyć osobiście 29 grudnia 2019 r. lub na naszym kanale YouTube:
Informujemy, powołując się na komunikat ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, że “czasowe zamknięcie od 7 do 29 listopada 2020 r. instytucji kultury (…) oznacza, że nie będą mogły być w nich organizowane wydarzenia z udziałem publiczności. Nie wyklucza to natomiast prowadzenia – przy uwzględnieniu zasad reżimu sanitarnego, przede wszystkim dystansu społecznego oraz zasłaniania nosa i ust, a także izolacji osób, u których wystąpiło podejrzenie zakażenia – działalności związanej z prowadzeniem prób i przygotowaniem do organizacji wydarzeń artystycznych, pracy zdalnej i udostępniania zbiorów bądź spektakli online. Mogą być również organizowane wydarzenia online bez udziału publiczności.”
 a
Będziemy na bieżąco informować o realizacji projektu. 🙂 Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.