Menu

Data publikacji:

“Łososińska Jabłkomania” – warsztaty kulinarne

Zapraszamy młodzież oraz dorosłych na jabłkowe warsztaty kulinarne realizowane przez Stowarzyszenie Twórcza Kreatywność.  Zajęcia będą się odbywać we wtorki o godz. 16:00 w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna. Zakres tematyczny zajęć będzie obejmował dania z wykorzystaniem naszych lokalnych jabłek tj. ciasta i desery, dania główne, napoje, przetwory na zimę. Pierwsze zajęcia odbędą się 19 lutego 2019 r.

Zapisy na warsztaty można dokonywać osobiście w Centrum Kultury, telefonicznie pod nr tel. 18 4448078 lub e-mail: tworczakreatywnosc@gmail.com,  ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty kulinarne są organizowane w ramach projektu grantowego pt. Łososińska jabłkomania. Grant pt. Łososińska jabłkomania realizowany przez Stowarzyszenie Twórcza Kreatywność w ramach projektu grantowego pt. „Promocja zasobów i walorów obszaru Śliwkowego Szlaku w oparciu o markę lokalną” Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Do pobrania:
Regulamin oraz karta zgłoszeniowa