Menu

Data publikacji:

Konkurs Wieńca Dożynkowego

Już po raz trzeci Gmina Łososina Dolna oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna organizuje Łososińskie Święto Plonów, które jest zwieńczeniem całorocznej, mozolonej i trudnej pracy rolników. To najpiękniejsza narodowa tradycja związana z dziękczynieniem za otrzymane plony. Wielką wartością naszej gminy, jest niezmienny szacunek dla tradycji, z poszanowaniem obyczajów naszych ojców.

Zapraszamy do udziału w organizowanym Konkursie Wieńca Dożynkowego łososińskiej ziemi, stworzony ze zboża, kwiatów, owoców i warzyw, zebranych z naszych pól. Niech ten dar będzie wyrazem szacunku i uznania dla całorocznej pracy rolników, będzie jednocześnie symbolem rodzinnego domu, poczucia bezpieczeństwa oraz stołu, przy którym zbierają się nasze rodziny. Pragniemy, aby wszystko to co jest pracą naszych rąk, było również wyeksponowane i stało się naszym wspólnym świętowaniem. Zgłoszenia do Konkursu Wieńca Dożynkowego prosimy składać do dnia 20 sierpnia do CKiP ( pokój 206) na Karcie zgłoszeń stanowiącej załącznik do Regulaminu. Zapraszamy również mieszkańców naszej gminy do zaprezentowania i promocji swoich produktów, usług i wyrobów podczas Łososińskiego Święta Plonów, który daje szansę na budowę pozytywnego wizerunku swoich produktów regionalnych i przyciąga pełną gamę odbiorców.

Zgłoszenia do prezentowania swoich produktów należy składać do dnia 23 sierpnia 2019 roku osobiście w biurze CKiP (pokój 206), telefonicznie tel. 18 4448078 lub e-mail: ckip@lososina.pl

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszeniowa