Menu

Data publikacji:

Fotorelacja z Integracyjnego Dnia Dziecka

Dobra zabawa jest najlepszym prezentem dla najmłodszych. Wiedzą o tym ci, którzy w ubiegłą niedzielę (02.06.2019 r.) zorganizowali Integracyjny Dzień Dziecka w Gminie Łososina Dolna.
Na placu przed Szkołą Podstawową w Tęgoborzy czekała moc atrakcji. Dmuchane zjeżdżalnie, kule, zamki, konkursy, bańki mydlane i zabawy z animatorami – to tylko niektóre z niespodzianek przygotowanych dla najmłodszych mieszkańców Gminy Łososina Dolna. Niedzielny festyn rozpoczął się o godzinie 14.00. Uczestników imprezy przywitali: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tęgoborzy Irena Basta, Dyrektor CKIP Gminy Łososina Dolna Monika Sowa oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Karol Cabała. Głos zabrał również Wójt Gminy Łososina Dolna Andrzej Romanek.

Potem nadszedł czas na występy artystyczne – w pierwszej części zaprezentowali się członkowie Klubu Seniora Aktywni Plus oraz czytelnicy z biblioteki w Łososinie Dolnej w spektaklu pt. „Zamieszanie w krainie bajek”. Następnie na scenie pojawiła się grupa baletowa działająca przy CKiP prowadzona przez panią Ludmiłę Krzyk. Nie mogło też zabraknąć występów uczniów Szkoły Podstawowej w Tęgoborzy. Zebrani mieli okazję usłyszeć koncert finalistów konkursów młodych muzyków instrumentalistów oraz obejrzeć montaż słowno- muzyczny Kocham Mamę! Kocham Tatę! Łasuchy także mogły znaleźć coś dla siebie: lody, ciasta, słodycze rozdawane były wszystkim uczestnikom zabawy. Dreszczyk emocji oraz szczerą radość wywołali piloci z Aeroklubu Podhalańskiego, którzy zrzucili słodkie prezenty z nieba. Emocje towarzyszyły również losowaniu głównych nagród w loterii dla Kubusia, zorganizowanej przez Przedszkole Bajkowa Kraina z Łososiny Dolnej. Słoneczna pogoda sprzyjała zabawie i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Wieczorem piękny układ choreograficzny zaprezentowały Tamburmajorki. Na zakończenie świętowania w wir tańca porwał wszystkich DJ Woytek, który poprzez żywiołową muzykę, podaną z dużą dawką energii, wciągnął do wspólnej zabawy wszystkich zgromadzonych. Świetna zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Organizatorami imprezy byli:
Gmina Łososina Dolna, Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy, Ośrodek Pomocy Społecznej w Łososinie Dolnej.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację festynu. 
Uśmiechy na twarzach najmłodszych były najlepszą nagrodą za trud włożony w przygotowanie imprezy i oznaką, że była ona udana.

Zapraszamy na fotorelację!