Kick-boxing

PIĄTEK
16:00-17:00 

Kick-boxing to sztuka walki niezwykle dynamiczna. Wymaga od zawodnika przede wszystkim szybkości i rozluźnienia. Trenowanie kick-boxingu pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, kształtuje sylwetkę i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, a także zwiększa pewność siebie.

Zajęcia prowadzą członkowie klubu Fight House z Nowego Sącza. Zawodnicy klubu mogą się pochwalić sporymi osiągnięciami zarówno w sporcie amatorskim, jak i zawodowym. W swoich szeregach mają Mistrzów Polski, reprezentantów kadry narodowej, medalistów Mistrzostw Europy i Świata.

PROWADZĄCY: 
Tomasz Brotoń-  młody, niezwykle utalentowany zawodnik klubu Fight House. Swoją sportową karierę buduje zarówno na ringach amatorskich jak i zawodowych, będąc reprezentantem kraju a także zawodnikiem federacji DSF.
Szymon Miłek- trener z kilkunastoletnim stażem. Swoje umiejętności wciąż rozwija biorąc udział w szkoleniach w kraju jak i za granicą (m.in Tajlandia). Posiada ogromną wiedzę zarówno dotyczącą techniki sportów walki, ale też żywienia i suplementacji w sporcie.