Zachęcamy do głosowania na zadanie zgłoszone przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, które zakwalifikowało się do III edycji Budżetu Obywatelskiego. W tym roku chcemy wesprzeć Parafialno-Gminną Orkiestrę Dętą w Łososinie Dolnej, która niedawno obchodziła Jubileusz 90-lecia działalności. Orkiestra zrzesza około 50 członków, reprezentuje gminę Łososina Dolna zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Nazwa zadania: ”Kultywowanie tradycji poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Parafialno-Gminnej Orkiestry Dętej w Łososinie Dolnej”. 
Kod zadania: SAD26

Do wyboru są 3 sposoby głosowania:
– elektronicznie (pod adresem: http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie),
– korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego,
– poprzez włożenie wypełnionej karty do urny – w Urzędzie lub w Agendach lub punktach stacjonarnych.
Wypełnione karty można również dostarczyć do siedziby Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna lub Urzędu Gminy w Łososinie Dolnej. 

Głosowanie potrwa do 5 października 2018 r.

Ważne! Można oddać tylko 1 głos na dowolne zadanie w subregionie, w którym się mieszka – nie trzeba być zameldowanym. Jeśli odda się więcej głosów wszystkie głosy będą nieważne

Liczymy na Wasze wsparcie! 

Podobne

To już marzec, więc czas na kolejne i nadal zdalne spotkanie Klubu Nauczyciela PO LEKCJACH. W...

Już w najbliższą niedzielę tj. 7 marca 2021 r. o godz. 18:00 zapraszamy na koncert z okazji Dnia...

Zapraszamy wszystkie kobiety (nawet te najbardziej zapracowane) na warsztaty tworzenia...