Za nami kolejny miesiąc warsztatów: teatralnych, kulinarnych, fotograficznych i dziennikarsko-etnograficznych organizowanych w ramach projektu pn. „Młodzi i aktywni”. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Dolina Inicjatyw, przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna.
Celem projektu jest wzrost udziału młodzieży (13-18 lat) w życiu społecznym i kulturalnym naszego regionu. Poprzez cykl warsztatów tematycznych wspomagamy rozwój młodego człowieka, przygotowując go do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy z łatwością przekazują swoją wiedzę młodszym uczestnikom. Przed nami kolejny pracowity miesiąc, przepełniony nowymi wyzwaniami, które przyczynią się do zdobywania nowych doświadczeń podczas wrześniowych warsztatów.
Projekt dofinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Zapraszamy na fotorelację!

Podobne

W tych trudnych czasach miło nam poinformować, że pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 7000, 00...

Zapraszamy na kolejne, zdalne, listopadowe spotkanie Klubu Nauczyciela PO LEKCJACH. Tym razem na...

Od soboty w całym kraju obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. Po przeanalizowaniu nowego...