Już po raz drugi Gmina Łososina Dolna oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna organizuje Łososińskie Święto Plonów, które jest zwieńczeniem całorocznej, mozolnej i trudnej pracy rolników. To najpiękniejsza narodowa tradycja związana z dziękczynieniem za otrzymane plony.
Wielką wartością naszej gminy, jest niezmienny szacunek dla tradycji, z poszanowaniem obyczajów naszych ojców. Zapraszamy do udziału w organizowanym Konkursie Wieńca Dożynkowego łososińskiej ziemi, stworzony ze zboża, kwiatów, owoców i warzyw, zebranych z naszych pól. Niech ten dar będzie wyrazem szacunku i uznania dla całorocznej pracy rolników, będzie jednocześnie symbolem rodzinnego domu, poczucia bezpieczeństwa oraz stołu, przy którym zbierają się nasze rodziny. Pragniemy, aby wszystko to co jest pracą naszych rąk, było również wyeksponowane i stało się naszym wspólnym świętowaniem.
 
Zgłoszenia do Konkursu Wieńca Dożynkowego prosimy składać do dnia 24 sierpnia do CKiP ( pokój 206) na Karcie zgłoszeń stanowiącej załącznik do Regulaminu.
Zapraszamy również mieszkańców naszej gminy do zaprezentowania i promocji swoich produktów, usług i wyrobów podczas Łososińskiego Święta Plonów, który otwiera szansę na budowę pozytywnego wizerunku regionu i przyciąga pełną gamę odbiorców.
Zgłoszenia do prezentowania swoich produktów należy składać do dnia 27 sierpnia 2018 roku osobiście w biurze CKiP (pokój 206), telefonicznie tel. 18 4448078 lub e-mail: ckip@lososina.pl
Dokumenty do pobrania:
Podobne

W tych trudnych czasach miło nam poinformować, że pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 7000, 00...

Zapraszamy na kolejne, zdalne, listopadowe spotkanie Klubu Nauczyciela PO LEKCJACH. Tym razem na...

Od soboty w całym kraju obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. Po przeanalizowaniu nowego...