Wakacje w pełni. Sierpniowe, ciepłe popołudnia i wieczory aż proszą się, by spędzać je na świeżym powietrzu i w towarzystwie przyjaciół. Dlatego zachęcamy Was do uczestnictwa w naszym barwnym wydarzeniu: ZABAWIE W CENTRUM LATA, które odbędzie się w niedzielę 19 sierpnia.

„ZABAWA W CENTRUM LATA” będzie okazją do posłuchania koncertu MEGITZY -wokalistki, kontrabasistki, autorki tekstów, która w swojej twórczości doskonale łączy nurty tradycyjne ze współczesnymi, a także m.in. do obejrzenia pokazów tanecznych, występów wokalnych oraz akrobatyki rowerowej w wykonaniu Piotra Bielaka.

Ponadto każdy z uczestników GLOW STICK PARTY będzie miał szansę rozświetlić mrok za pomocą kolorowych, świecących bransoletek, które…zrzucone zostaną z SAMOLOTU! Widok, z pewnością nietuzinkowy i wart uchwycenia

Dodatkowo mobilne miasteczko rowerowe, dmuchane zjeżdżalnie, gastronomia, stoiska z zabawkami i świecącymi gadżetami.
Wstęp bezpłatny. Zachęcamy do zapoznania się z programem imprezy.

ZABAWA W CENTRUM LATA
19.08.2018 r.

16:00 Gry i zabawy dla dzieci
16:30 Piotr Bielak – profesjonalne warsztaty rowerowe
18:30 Piotr Bielak – widowisko akrobatyczne
19:15 Wręczenie nagród w konkursie fotograficznym OKIEM EKOOBIEKTYWU
19:30 Występy wokalne
20:00 Zrzut opasek fluorescencyjnych z samolotu
20:10 Z tańcem dookoła świata – pokazy i warsztaty taneczne
20:30 JAZZ CLAPPERS
21:30 GWIAZDA WIECZORU Megitza
23:00 GLOW STICK PARTY Z DJ Firewall Music

 

Piotr Bielak od 13 lat zawodowo uprawia akrobatykę rowerową, uczestnik programu Mam Talent. Prowadzi najpopularniejszy w Polsce kanał YouTube związany z trialem rowerowym. Jest pierwszym i jedynym człowiekiem w Polsce, który przejechał na rowerze trialowym 8 metrowy odcinek po linie!

Megitza
Megitza to góralka urodzona w Zakopanem, wokalistka, kontrabasistka, kompozytorka, autorka tekstów, oraz producentka muzyczna. Jej kariera rozpoczęła się w Chicago w 2008 roku. Zwyciężczyni „Złotego Guzika” w Mam Talent, finalistka Must be the Music. Megitza wydała już osiem albumów studyjnych, najnowszy jubileuszowy album artystki „ToTen”, został wydany w kwietniu 2018 roku. Na najnowszym krążku znajduje się 10 kompozycji własnych Megitzy. W ciągu ostatnich 10 lat swojej kariery artystka wystąpiła na najbardziej prestiżowych festiwalach świata: Montreux Jazz Festival, Wien Jazz Fest, Woodstock, Rudolstadt Festival. Pochodząca z rodziny muzyków samouków, Megitza łączy nurty tradycyjyjne ze współczesnymi, jest DJ-em, produkuje muzykę elektroniczną, oraz hip hop.

Podobne

W tych trudnych czasach miło nam poinformować, że pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 7000, 00...

Zapraszamy na kolejne, zdalne, listopadowe spotkanie Klubu Nauczyciela PO LEKCJACH. Tym razem na...

Od soboty w całym kraju obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. Po przeanalizowaniu nowego...