UWAGA KONKURS!
Zapraszamy do udziału w „Śliwkowym Konkursie Kulinarnym 2016”

„Śliwkowy Konkurs Kulinarny” organizowany jest przez Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” po raz szósty. Jego celem jest promocja obszaru Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” poprzez wyłonienie najciekawszych potraw z wykorzystaniem śliwek (świeżych, suszonych, mrożonych, etc.),
a także zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności tradycji kulinarnych. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch obszarach tematycznych:

Kategoria I: dania główne, zupy, przystawki

Kategoria II: desery, wypieki, konfitury, napoje

Konkurs adresowany jest do osób zamieszkałych na obszarze Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” tj. z gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 1 do 31 lipca 2016 roku (osobiście, pocztą tradycyjną, mailowo: biuro@nasliwkowymszlaku.pl).

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na sierpień i wrzesień podczas lokalnych imprez plenerowych na obszarze wszystkich gmin należących do Śliwkowego Szlaku. Uczestnicy konkursu zaprezentują gotową potrawę do oceny przez jury konkursowe. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.nasliwkowymszlaku.pl oraz w biurze Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” (tel. 14 68 44 549).

śliwkowy

 

Podobne

Wyniki konkursu wokalno-instrumentalnego Talent Start zostaną ogłoszone 14 marca 2021 roku.

Już 14 lutego 2021 r. o godz. 18:00 zapraszamy na Koncert Karnawałowy w wykonaniu Orkiestry Dętej...

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI edycji konkursu wokalno-instrumentalnego TALENT START, który w...