W ubiegłym tygodniu w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna odbył się koncert podsumowujący projekt pn. Mistrz Tradycji – z pokolenia na pokolenie. Ze względu na sytuację epidemiczną koncert odbył się bez udziału publiczności. W ramach projektu od lutego do listopada w Centrum Kultury prowadzone były bezpłatne warsztaty nauki gry na trąbce, klarnecie i kontrabasie dla dzieci i młodzieży. Dzięki uzyskanemu dofinasowaniu w warsztatach udział wzięło 10 uczestników, którzy mogli bezpłatnie pobierać naukę gry na instrumentach ludowych.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu, szczególnie prowadzącym warsztaty, to dzięki nim mamy możliwość tworzenia warunków do rozwijania pasji oraz krzewienia kultury i rodzimego folkloru wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

logo_mkidn_rp

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zapraszamy na fotorelację.

Podobne

Jeżeli ktoś jeszcze nie wyposażył się w kalendarz na nowy rok, powinien skorzystać z naszej...

W 2020 r. po raz drugi odbył się Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O złotą gałązkę...

Dziś ostatni dzień 2020 roku. Nie będziemy oryginalni mówiąc, że był to naprawdę trudny czas i...