W tych trudnych czasach miło nam poinformować, że pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 7000, 00 zł w ramach otwartego konkursu ofert pn. „Małopolskie Orkiestry Dęte 2020”. Środki będą przeznaczone na realizację warsztatów muzycznych oraz zorganizowanie koncertu świątecznego transmitowanego on-line.
 a
I choć cieszymy się, że pozyskaliśmy dodatkowe fundusze czujemy lekki niedosyt, że nie spotkamy się razem w naszej sali widowiskowej. To właśnie występy połączone z energią publiczności decydują o wyjątkowości wydarzenia.
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, także mieliliśmy okazję zorganizować warsztaty i koncert w ramach tego konkursu. Efekty można było zobaczyć osobiście 29 grudnia 2019 r. lub na naszym kanale YouTube:
Informujemy, powołując się na komunikat ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, że „czasowe zamknięcie od 7 do 29 listopada 2020 r. instytucji kultury (…) oznacza, że nie będą mogły być w nich organizowane wydarzenia z udziałem publiczności. Nie wyklucza to natomiast prowadzenia – przy uwzględnieniu zasad reżimu sanitarnego, przede wszystkim dystansu społecznego oraz zasłaniania nosa i ust, a także izolacji osób, u których wystąpiło podejrzenie zakażenia – działalności związanej z prowadzeniem prób i przygotowaniem do organizacji wydarzeń artystycznych, pracy zdalnej i udostępniania zbiorów bądź spektakli online. Mogą być również organizowane wydarzenia online bez udziału publiczności.”
 a
Będziemy na bieżąco informować o realizacji projektu. 🙂 Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Podobne

To już marzec, więc czas na kolejne i nadal zdalne spotkanie Klubu Nauczyciela PO LEKCJACH. W...

Już w najbliższą niedzielę tj. 7 marca 2021 r. o godz. 18:00 zapraszamy na koncert z okazji Dnia...

Zapraszamy wszystkie kobiety (nawet te najbardziej zapracowane) na warsztaty tworzenia...