Menu

Data publikacji:

150 tys. zł. dla Orkiestry OSP Tęgoborze oraz Tamburmajorek -Tylko Zagłosuj!

3….2….1… start❗Ruszyło głosowanie w tegorocznej edycji BO Małopolska❗ W ubiegłym roku pozyskaliśmy wspólnie 100 tys. złotych na zakup instrumentów i kamizelek galowych dla Parafialno-Gminnej Orkiestry Dętej w Łososinie Dolnej.

Mamy nadzieję powtórzyć ten sukces i w tym roku pozyskać 150 tys. zł. tym razem dla Orkiestry OSP Tęgoborze oraz Tamburmajorek.

Rozpoczynamy głosowanie na zadanie pn. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Jest to jedyne zadanie dopuszczone do głosowania z terenu naszej gminy!

Najszybciej i najprościej można zagłosować przez Internet – wystarczy wejść na stronę https://www.bo.malopolska.pl/index.php/lista-zadan i wybrać: Subregion Sądecki, KOD zadania SAD 11, uzupełnić PESEL, imię, nazwisko i powiat zamieszkania.

Można też zagłosować papierowo. Karty do głosowania są dostępne w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, w Urzędzie Gminy oraz w szkołach. Uzupełnione karty prosimy o zwrot do Centrum Kultury.

Głos może oddać każda osoba, która ukończyła 16 r. ż. i mieszka w powiecie nowosądeckim, limanowskim, gorlickim, m. Nowy Sącz.

Termin głosowania upływa z końcem miesiąca września!
Pamiętaj: masz tylko 1 głos!

Jeśli zagłosujesz ponownie przez Internet lub w inny sposób (wrzucając kartę do urny lub przesyłając ją pocztą na adres urzędu), wszystkie Twoje głosy zostaną uznane za nieważne.

Liczymy na Twój głos!
Pokażmy, że wspólnie jesteśmy w stanie sporo osiągnąć.