Święto Kwitnących Sadów już 5 maja! W tym roku na płycie lotniska Aeroklubu Podhalańskiego gościć będziemy jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych zespołów w historii polskiego rocka – Lady Pank! Ponadto na scenie zaprezentuje się Kapela Góralska Ciupaga, która swym żywiołowym i radosnym muzykowaniem porywa do tańca!

W programie imprezy znajdą się również występy Parafialno-Gminnej Orkiestry Dętej z Łososiny Dolnej, Grupy Regionalnej Michalczowa, zabawa taneczna z zespołem Martini Band, pokazy układów choreograficznych w wykonaniu grupy Tamburmajorki Łososina Dolna, spektakularne, podniebne akrobacje lotnicze oraz pokaz pirotechniczny! W trakcie wydarzenia odbędzie się jabłkowy konkurs kulinarny, a każdy oprócz regionalnej kuchni i smakołyków przyrządzonych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich, będzie mógł skosztować naszych lokalnych jabłek. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych – program artystyczny przygotują dzieci ze Żłobka i Przedszkola Tęcza, dodatkowo wesołe miasteczko, z karuzelami i dmuchańcami, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha.

Obchody Święta Kwitnących Sadów, rozpoczniemy o godzinie 12:00 uroczystą mszą świętą w Kościele Parafialnym w Łososinie Dolnej. Zapraszamy!

26. Święto Kwitnących Sadów z zespołem Lady Pank

Podobne

Dzieci, młodzież oraz dorosłych serdecznie zapraszamy do Domu Strażaka w Tęgoborzy na warsztaty...

Za nami pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina...

Dobiega końca projekt „Aktywnie po zdrowie” realizowany przez Stowarzyszenie Twórcza kreatywność w...