Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Twórcza Kreatywność działające przy Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna otrzymało dofinansowanie w kwocie 14 000 zł na realizację warsztatów teatralnych w ramach projektu grantowego pt. ”Cykl działań kulturalnych dla mieszkańców Śliwkowego Szlaku”.

Serdecznie zapraszamy młodzież oraz seniorów na warsztaty teatralne pn. „Teatr od podszewki”, które będą realizowane od grudnia 2018 r. do końca lutego 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna. Zwieńczeniem warsztatów będzie spektakl wystawiony przez uczestników zajęć. Dodatkowo po zakończeniu warsztatów odbędzie się  bezpłatna wycieczka do teatru w Krakowie. Zapisy oraz szczegółowe informacje pod nr telefonu: 184448078 lub e-mail: tworczakreatywnosc@gmail.com, ckip@lososina.pl. 

Projekt realizowany w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich.

Podobne

Drodzy Mieszkańcy Gminy Łososina Dolna, zapraszamy do tworzenia wieńców dożynkowych. Wierzymy, że...

Przypominamy, że pozostał tylko miesiąc na składanie prac w II Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O...

Po dłuższej przerwie zajęcia w CKiP nareszcie mogliśmy wznowić. Wczoraj odbyły się warsztaty...