Miniona niedziela 4 czerwca br. była szczególnym dniem dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z terenu Gminy Łososina Dolna. Wspólne spotkanie z okazji Gminnego Dnia Dziecka rozpoczęło się o godz. 15-tej w Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Łososinie Dolnej.

Gości serdecznie witali: Pani Barbara Cetnarowska-Przewodnicząca Komisji Oświaty, Pan Karol Cabała–Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej, Pan Stanisław Golonka–Wójt Gminy Łososina Dolna życząc doskonałej zabawy przez całe niedzielne popołudnie.

Na uroczystość przybyli także Przewodniczący Rady Gminy Pan Bolesław Oleksy, Zastępca Wójta Gminy Łososina Dolna Pan Adam Wolak, oraz Dyrektor ZSPG Pan Zbigniew Rusnak.

Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami obejrzeli spektakl pt.:”Legenda o smoku wawelskim” przygotowany przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łososinie Dolnej pod czujnym okiem Pani Krystyny Krochmal oraz Pani Iwony Sromek.

Takie spotkania dają nie tylko ogromną radość najmłodszym, ale dzięki nim również rodzice mają okazję wymienić się swoimi poglądami i doświadczeniami. Każdy uczestnik otrzymał upominek, były też lody i piknik z pysznymi kiełbaskami z grilla.

Dzień Dziecka zorganizowano ze środków finansowych Gminy przy udziale sponsorów: Lucyna i Józef Grzyb, Danuta i Marek Połomscy, Ilona i Antoni Pawłowscy, Elżbieta i Edward Oleksy i Zbigniew Rusnak.

Cieszyć się życiem mimo, że nie jest doskonałe – zdecydowanie można. Humory dopisywały wszystkim.

Fotorelacja dostępna na stronie gminy:
http://www.lososina.pl/…/1…/174830/Gminny_Dzien_Dziecka.html

 

Podobne

W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszyły się warsztaty chemiczne organizowane w czasie...

Informujemy, że uległ zmianie termin Małopolskich Zawodów Modeli Halowych – Łososina Dolna 2020....

Zapraszamy do składania ofert na wyłączność sprzedaży piwa i gastronomii  oraz na wynajem placu pod...