W ubiegłą niedzielę (22 grudnia 2019 r.) w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna odbył się Gminny Dzień Seniora. To szczególny moment, który pozwala docenić i podkreślić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z których mogą czerpać młodsze pokolenia.

Po oficjalnym przywitaniu przez Dyrektora Centrum Kultury p. Monikę Sowa głos zabrał Wójt Gminy p. Andrzej Romanek. Powitał zgromadzonych gości, szczególne słowa skierował do Seniorów, podkreślił, że najważniejsze jest zdrowie, wzajemna miłość i szacunek. Seniorzy są bowiem źródłem życiowej mądrości, której nabywa się wraz z upływem lat. Na koniec złożył świąteczne życzenia. Na spotkaniu obecni byli: Przewodniczący Rady Gminy p. Jerzy Schneider, Radni Rady Gminy, sołtysi oraz rodziny seniorów.
O część artystyczną zadbał Zespół Regionalny Jakubkowianie na czele z p. Sławomirem Bryniakiem, który swoim występem umilił czas wszystkim zgromadzonym. Uwieńczeniem niedzielnego spotkania, były upominki przekazane wszystkim Seniorom, którzy nie kryli swojego wzruszenia i zadowolenia ze wspólnie spędzonego popołudnia.

Dziękujemy Seniorom za to, że znaleźli czas i chęci aby wspólnie z nami świętować.

Zapraszamy na fotorelację.

Podobne

Zapraszamy do składania ofert na wyłączność sprzedaży piwa i gastronomii  oraz na wynajem placu pod...

Czas zimowego wypoczynku dobiegł końca. Jak co roku przygotowaliśmy bogatą i różnorodną ofertę...

Wszystkich modelarzy, instruktorów i pasjonatów modelarstwa zapraszamy do wzięcia udziału w...