Stowarzyszenie „Dolina Inicjatyw” zaprasza do składania ofert na zakup instrumentów muzycznych dla zadania pn. „Kultywowanie tradycji poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Parafialno – Gminnej Orkiestry Dętej w Łososinie Dolnej”. Zadanie jest finansowane  z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

s1

Celem zadania jest zachowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego, kultywowanie miejscowych tradycji, obrzędów i zwyczajów, a także wzmocnienie tradycji muzycznych poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Parafialno –Gminnej Orkiestry Dętej w Łososinie Dolnej.

Oferty należy składać do 15 lipca 2019 roku do godziny 16:00 na obowiązujących drukach. Druki do pobrania na stronie internetowej Gminy Łososina Dolna oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna lub w biurze Stowarzyszenia „Dolina Inicjatyw” znajdującego się w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna (pokój 206). Wszelkie informacji dotyczące składania ofert można uzyskać pod numerem telefonu 518 307 133.

Do pobrania:
1. Zaproszenie do składania ofert
2. Oferta na wykonanie zamówienia
3. Arkusz kalkulacyjny

Podobne

Kolejne spotkanie Klubu Nauczyciela „Po Lekcjach” osadzone było w tematyce artystycznej. Gościem była...

Wszystkich zainteresowanych, dzieci oraz młodzież zapraszamy już w ten czwartek (7 listopada) na...

Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski Ireny Pławiak połączony z promocją książki pt. „Za...