W czwartek 10.10.2019 r. w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej Dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna Monika Sowa odebrała z rąk P. Anny Pieczarki – Członka Zarządu Województwa Małopolskiego oraz P. Stanisława Bukowca – Radnego Województwa Małopolskiego symboliczne czeki dotyczące realizacji zadań mających na celu wsparcie rozwoju i promocję twórczości małopolskich orkiestr dętych.

orkiestra2

Dwa zadania zgłoszone przez Centrum Kultury: „Orkiestra dla nas – my dla orkiestry” oraz „Szlifujemy warsztat – warsztaty muzyczne dla naszej orkiestry” mają na celu zakup instrumentów dla Orkiestry Dętej OSP w Tęgoborzy oraz organizację warsztatów muzycznych. Każde zadanie zostało dofinansowane kwotą 10 000,00 zł. Łączna wartość projektów to 25 850,00 zł. Już teraz zapraszamy chętnych muzyków do udziału w warsztatach, które będą odbywały się w listopadzie i grudniu.

folk6

Tylko w tym roku Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zrealizowało 11 projektów na łączną kwotę 323 832,00 zł z czego pozyskane środki zewnętrzne to 310 661,00 zł. Wkład własny w realizowane projekty stanowił zaledwie 4%! Cieszymy się, że skutecznie pozyskujemy środki zewnętrzne wspierające działania kulturalne w naszej gminie!

Podobne

Likwidator Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich w Łososinie Dolnej informuje, iż w dniu 29.05.2020...

Kochani, ze względów bezpieczeństwa jesteśmy zmuszeni odwołać wszelkie zajęcia i wydarzenia...

Letnie kina plenerowe to jedna z najbardziej lubianych przez Was form spędzania wolnego czasu w...